Prodej kladkostrojů a náhradních dílů včetně příslušenství. Prodejce kladkostrojů nejlepších výrobců Podem Gabrovo a Skladova Technica

dodavatelé
Zde naleznete několik základních informací o výrobci námi nabízených kladkostrojů a vlastně tím i o našem dodavateli.

Věříme, že tyto informace Vám pomohou k rozhodnutí využít našich služeb v oblasti kladkostrojů a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.
Naši dodavatelé
27.09.2012 - Skladowa Technica

Společnost PODEM je jedním z vedoucích světových dodavatelů kladkostrojů a samozřejmě i náhradních dílů jak výrobcům tak i koncovým zákazníkům.

Společnost PODEM je největší výrobce elektrických lanových kladkostrojů ve střední a východní evropě.

Během historie společnosti prodali více než 1.800.000 ks kladkostrojů ve více jak 40 zemích celého světa. To je zatím nejvíce na celém světě.

Vývojové a výrobní prostředky společnosti dokáží najít řešení na každý zákaznický požadavek v tomto odvětví trhu.

Produkty jak navrhované tak i vyráběné společností PODEM se použivají snad ve všech odvětvích trhu.

 

stránky PODEM v angličtině ...

 

 

Společnost "Skladova Tehnika" (dále jen ST) byla založena v roce 1916 jako mála firma zabýbající se zámečnictvím a výrobou odlitků a od roku 1965 se zaměřila i na výrobu kladkostrojů.

Nyní je ST soukromou společností zabývající se vývojem, návrhem, výrobou, distribucí, montáží a servisem zařízení pro skladiště a stavební odvětví jako jsou kladkostroje, jeřáby, pojezdy a úložné regály.

ST je velmi známá nejen v Bulharsku, ale ve více jak 40 zemích celého světa. Svou tradici již má ve Španělsku, Itálii, Rusku, Turecku, Velké Británii, Francii, Polsku atd.

ST dosahuje svých hodnot hlavně profesionalitou, plněním požadavků zákazníků a obnovou svých výrobků, aby dodržely nejpřísnější normy.

Jako jistota přístupu ST k jejich výrobě a kvalitě výrobků je i obdržený certifikát ISO 9001.

 

stránky SKLADOVA TECHNICA v angličtině ...

 

 

 

Firma „Balkansko echo" je jedinečná svými třemi samostatnými závody, s celkovou výrobní plochou více než 20.000 m2, s více než 550 zaměstnanci a vysoce kvalifikovanými odborníky přavážně z řad bývalých zaměstnanců společnosti Podem. Ti díky svým dlouholetým zkušenostem z oboru pomohli firmu "Balkansko echo" během velice krátké doby doslova katapultovat mezi přední světové výrobce kladkostrojové techniky.

Balkansko echo projektuje, staví, vyrábí, provádí montáž a servis na:
- elektrické lanové kladkostroje řady "T" a "MT", s kapacitou do 50 t a výškou zdvihu do 120 m
- mostové elektrické jeřáby jedno i dvounosníkové, s nosností až 100 t;
- konzoly pro elektrické jeřáby s nosností od 1 do 10 tun a délkou ramene 10 m;
- kompletní sortiment náhradních dílů pro všechny produkty. 

Všechny výrobky společnosti Balkansko echo jsou vyráběny v nehořlavém i nevýbušném provedení, mohou se používat v různých klimatických podmínkach, včetně chemicky agresivním prostředí. Firemní systém řízení a kontroly kvality je certifikován podle ISO 9001:2008 společností TÜV Rheinland.


Do konce roku 2010, firma Balkansko echo vyrobila a realizovala více než 20.000 elektrických kladkostrojů, včetně více než 5000 v nevýbušném provedení, přes 600 jeřábů a více než 50.000 elektromotorů používaných při výrobě kladkostrojů. Výrobky firmy denně dokazují svůj vysoký výkon, bezpečnost a spolehlivost v různých zemích světa.

 

stránky BALKANSKO ECHO v češtině ...

 

 

Firma „PODEM GABROVO Ltd." byla založena v roce 1990 ve městě Gabrovo. Zakladatel společnosti se v období od roku 1965 do 1988 podílel na vývoji a následném zařazení do sériové výroby elektrických lanových kladkostrojů typů T, MT a M - zpočátku jako hlavní inženýr, později jako zástupce technického ředitele a později jako generální ředitel závodu na elektrické kladkostroje PODEM v Gabrovu.

 

Mnoholeté zkušenosti a znalosti získané v průběhu desetiletí umožňují zavedenému týmu specialistů vytvořit moderní a flexibilní výrobu se specializací na oblast návrhu, výroby a servisu elektrických kladkostrojů a jeřábů.

 

Společnost prodává své výrobky převážně na zahraničním trhu a spolupracuje s dlouhodobými partnery ve více než 22 zemích v Evropě, Severní Americe a Asii.

stránky PODEM GABROVO Ltd. v Bulharském jazyce ...

(c)2008 - AVEXIM.CZ s.r.o. - HTML4.01 VALID - Web by Multitec Computers s.r.o. - IE6+,FF2+,O8+,GCH Ready -